Organizator
Sponsor

Dotacje na realizację

ZAWODY – ŁOJE (Krzynowłoga Mała) 24.07.2016

Gospodarzem trzecich zawodów Korony Ziemi Przasnyskiej była gmina Krzynowłoga Mała. Zawody odbyły się w miejscowości Łoje 24.07.2016 r. Zawodnicy mimo niesamowitego upału licznie stawili się na linii startu.

IMG_8111

Nad bezpieczeństwem biegaczy czuwali policjanci z Przasnysza oraz strażacy OSP z gminy Krzynowłoga Mała.

IMG_7983

Nie zabrakło również żołnierzy z 2. Ośrodka Radioelektronicznego, którzy zaprezentowali uczestnikom sprzęt i wyposażenie bojowe. Biegacze chętnie pozowali do zdjęć z wojskowymi.

IMG_8372

Na zakończenie zawodów wszyscy zwycięscy do dekoracji musieli włożyć kamizelkę kuloodporną ważącą ponad 20 kg. Podobno w kolejnych zawodach w takim stroju wyruszą na trasę by dać szansę konkurencji 🙂

IMG_8472

W biegu na 1 km pierwsze miejsce zajęli ex aequo: Kacper Grabowski oraz Sandra Oleksiak. Zawodnicy z Chorzel trasę pokonali w 3 minuty i 41 sekund i jednocześnie przekroczyli linię mety.

IMG_7998

Bieg na 5 km wygrał Michał Makowski reprezentujący AZS-AWF Warszawa (18:18). Wśród pań najlepsza na tym dystansie była zawodniczka KS Maków Biega Martyna Krupińska (24:13).

IMG_8494

IMG_8477

Najdłuższy bieg na dystansie 10 km najszybciej pokonał Radosław Maluchnik z KS Maków Biega (40:20). W kategorii pań zwyciężyła zawodniczka KB TKKF PROMYK CIECHANÓW Aneta Szafrańska (49:25).

IMG_8550IMG_8516

Tradycyjnie zawody zakończyło losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników biegu.

IMG_8580

Kolejne zawody odbędą się w gminie Jednorożec w miejscowości Przejmy 14.08.2016 r. Zapraszamy do zapisów.