Sierpień 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Organizator
Sponsor






Dotacje na realizację

Rozpoczęcie III edycji KORONY

W niedzielę 12.04.2015 r. rozpoczęła się trzecia edycja KORONY ZIEMI PRZASNYSKIEJ. Gospodarzem inauguracyjnych zawodów była gmina Czernice Borowe. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych zawodnicy licznie stawili się na starcie w Parku Dydaktycznym w Rostkowie.

IMG_9210

Łącznie w trzech biegach (na 1 km, 5 km i 10 km) wzięło udział 154 zawodników. Tradycyjnie najliczniejsza była grupa najmłodszych uczestników startujących na dystansie 1 km.

IMG_9206

Silny wiatr i zimne powietrze nie sprzyjało biegaczom, mimo to osiągnęli imponujące rezultaty, a co najważniejsze w komplecie dotarli do mety.

IMG_9222

Każdy uczestnik po pokonaniu trasy otrzymał pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny w postaci pysznej grochówki.

IMG_9296

 

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki zostali wyróżnieni pucharami i nagrodami rzeczowymi.

IMG_9674IMG_9689

Na zakończenie wśród uczestników rozlosowano nagrody niespodzianki.

IMG_9646

Kolejne zawody z cyklu KORONA ZIEMI PRZASNYSKIEJ odbędą się w 28.06.2015 r. w miejscowości KRASNE. Zapraszamy do zapisów.

IMG_9711

Więcej zdjęć w zakładce GALERIA.

Wyniki dostępne w zakładce ZAWODY – ROSTKOWO.

Zwycięzcy biegu:

1 km – chłopcy:

1 TRZCIŃSKI ADRIAN GÓRKI 03:37
2 PIETRZAK BARTOSZ JEDNOROŻEC 03:41
3 KRASZEWSKI KAROL KS Maków Biega 03:47

 

1 km – dziewczęta:

1 SOBIERAJSKA MAGDALENA LESZNO 04:14
2 BACHORSKA ANNA PRZASNYSZ 04:24
3 MORAWSKA JULIA CZERNICE BOROWE 04:36

 

5 km – mężczyźni:

1 JAKUBIAK PAWEŁ CZERNICE BOROWE 18:32
2 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW KB ,,tRUCHt-MARATON” Skierniewice 18:37
3 TYBURSKI MARIUSZ PAWŁOWO KOŚCIELNE 19:05

 

5 km – kobiety:

1 GAWLIK JUSTYNA CIECHANÓW 24:39
2 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 24:51
3 SADOWSKA MARTA CIECHANÓW 25:23

 

10 km – mężczyźni:

1 MOCEK DANIEL MKS Durasan Płońsk/Dobrzankowo 38:24
2 KRUKOWSKI KRZYSZTOF NOWA WIEŚ g. OLSZEWO BORKI 39:04
3 MALUCHNIK RADOSŁAW GUKS KRASNOSIELC 39:13

 

10 km kobiety:

1 CHMIELEWSKA RÓŻA KS Maków Biega 44:48
2 SZAFRAŃSKA ANETA KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 45:09
3 SZCZEPAŃSKA ALEKSANDRA WARSZAWA/CHORZELE 53:40