Organizator
Sponsor

Dotacje na realizację

KRZYNOWŁOGA MAŁA – 07.07.2013

W niedzielę 07.07.2013 odbył się czwarty bieg cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej. Tym razem gospodarzem imprezy była gmina Krzynowłoga Mała a zawody odbyły się w miejscowości Łoje.

IMG_4229

W zawodach wystartowało 114 uczestników, którzy rywalizowali na 3 dystansach: 1, 5 i 10 km.

Piękna wakacyjna pogoda nie sprzyjała wysiłkowi fizycznemu ale wszyscy zawodnicy ukończyli bieg. Najbardziej emocjonujący okazał się bieg najmłodszych. Rywalizacja była tak zacięta, że kilku biegaczy straciło równowagę i nieprzyjemnie wylądowało na twardej nawierzchni trasy. Ogromna wola walki zwyciężyła z drobnymi otarciami i poszkodowani kontynuowali bieg.

IMG_4136

W biegach na dystansie 5 i 10 km nie było niespodzianek. Na podium stanęli liderzy zawodów. Tradycyjnie na zakończenie imprezy uczestnicy posilali się grillowaną kiełbaską, rozlosowano nagrody niespodzianki i oczywiście nagrodzono zwycięzców. Dodatkowo został wyróżniony najstarszy uczestnik zawodów pan Stanisław Stolarczyk – reprezentant BÓBR TŁUSZCZA , który w wieku siedemdziesięciu lat rywalizuje na najdłuższym dystansie – 10 km.

IMG_4230

Kolejny bieg cyklu KORONA ZIEMI PRZASNYSKIEJ odbędą się w CHORZELACH – 04.08.2013 r.