Krzynowłoga Mała 25.06.2017

BIEG NA 1 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
1 SZYDLIK ŁUKASZ Budziska 2004
2 MAKOWSKI OLIWIER Ciechanów 2013
3 MAKOWSKA LAURA Nowe Miasto 2010
4 MAKOWSKI KAROL Nowe Miasto 2012
5 KRAWCZYK ADRIAN Drążdżewo-Kujawy 2006
6 KRAWCZYK KAMIL Drążdżewo-Kujawy 2010
7 GÓRCZYŃSKA ZUZANNA Rycice 2006
8 GRYSZTAR WOJCIECH TAEKWON-DO COBRA TEAM 2004
9 GRYSZTAR MARTA Przasnysz 2008
10 BORCZAK KRZYSZTOF Banda Borczaka 2009
11 BORCZAK ALEKSANDRA Banda Borczaka 2007
12 SZYDLIK WIKTOR Budziska 2008
13 MICHALSKI PIOTR Krasiniec/Szczuki 2008
14 KOWALCZYK BRAJAN Jednorożec robi co może 2012
15 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005
16 URBANIAK IGOR Jednorożec robi co może 2011
17 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005
18 DŁUGOKĘCKI ADAM Przasnysz 2004
19 JEZNACH ŁUCJA Jednorożec robi co może 2010
20 POGORZELSKA JULIA Chorzele/Okla Ostrołęka 2004
21 PODLECKA MILENA Młock 2003
22 NITOWSKI BARTOSZ Ujazdówek 2007
23 ZAJĄC MARCIN Chorzele 2006
24 MOLSKI JAN Przasnysz 2013
25 GRZĄDKOWSKI JAKUB Władysławowo 2008
26 GRZĄDKOWSKA NATALIA Władysławowo 2003
27 RYKOWSKA ZUZANNA Chorzele 2004
28 ZIELIŃSKI DAWID Przasnysz 2009
29 ZIELIŃSKI MATEUSZ Przasnysz
30 KOŁAKOWSKI FILIP Przasnysz 2004
31 KRUPINSKI JAKUB Przasnysz 2008
32 SZCZERBACKA KAMILA Obrębiec 2003
33 SZCZERBACKA WIKTORIA Obrębiec 2004
34 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Długołęccy Team 2004
35 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Długołęccy Team 2007
36 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004
37 CZERNICKI PIOTR Mława 2005
38 ŁOJEWSKI BARTOSZ KS Maków Biega 2006
39 PERKOWSKA KLAUDIA Młock 2003
40 PRUNELEWICZ MARCIN Jednorożec robi co może 2005
41 ZWIERZCHOWSKI PIOTR Jednorożec robi co może 2009
42 ZWIERZCHOWSKI PAWEŁ Jednorożec robi co może 2009
BIEG NA 5 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
101 CZERWIŃSKA EWELINA Mławka 1991
102 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW,2. ORel 1986
103 PADOWSKI PIOTR KS Maków Biega 1981
104 PODLECKI MACIEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 2000
105 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980
106 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977
107 KAZIMIERCZAK DOROTA Mazovia ProActiv 1974
108 WIĘCEK TOMASZ Szla 1990
109 POGORZELSKA BARBARA Mazovia Proactive 1969
110 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991
111 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971
112 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985
113 DŁUGOKĘCKI WOJCIECH Przasnysz 1964
114 JEZNACH DAWID Jednorożec robi co może 1999
115 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978
116 ŻBIKOWSKA BOŻENA Nidzica Biega 1980
117 KIEŁEK DANIEL Przasnysz 2001
118 MOLSKI TOMASZ Przasnysz 1983
119 BANUL MICHAŁ Krukowo 1976
120 POGORZELSKI ANDRZEJ Mazovia ProActiv 1967
121 ZIELIŃSKI JERZY Przasnysz 1970
122 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977
123 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1985
124 KOPEĆ KATARZYNA Ciechanów 1988
125 KOPEĆ KRZYSZTOF Ciechanów 1982
126 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Długołęccy Team 1982
127 MIKOŁAJEWSKA ANNA Lipa 1963
128 ŁOJEWSKI MARIUSZ KS Maków Biega 1976
129 PERKOWSKA JUSTYNA Młock 2002
130 KAZIMIERCZAK WALDEMAR KB TKKF Promyk Ciechanów 1973
131 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968
132 BOGUSZEWSKI TOMASZ Brzeski-Kołaki 1984
133 TOMCZAK MARCIN Ciechanów 1980
BIEG NA 10 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
201 MIANOWSKI DARIUSZ Przasnysz 1985
202 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953
203 PODLECKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów/ Młock 1972
204 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983
205 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961
206 SMOLIŃSKI RAFAŁ Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990
207 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
208 KRAWCZYK ZENON Drążdżewo-Kujawy 1984
209 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
210 KAROLAK CEZARY Ciechanów 1966
211 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987
212 JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ Ostrołęka 1964
213 ZAJĄC BOGDAN ZaDyszka Chorzele 1974
214 GRZĄDKOWSKI SEWERYN ZaDyszka 1975
215 RYKOWSKA AGNIESZKA Chorzele 1979
216 KOWALIŃSKI MACIEJ Mazovia ProActiv 1985
217 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984
218 ZDROJEWSKI ATRUR KB TKKF Promyk Ciechanów 1976
219 SAWICKI KAMIL biegam na tarchominie 1978
220 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Długołęccy Team 1979
221 NAWROT PAWEŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1981
222 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS Maków Biega / 2. ORel 1975
223 SADZYŃSKI ADAM Mazovia ProActiv Ciechanów 1990
224 KACZYŃSKI GRZEGORZ KB Wyszków 1972
225 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973
226 GŁASZCZKA NATALIA Ciechanów 1991
227 PYTEL RENATA Ciechanów 1969
228 KOWALCZYK ROMAN Biegamy dla zdrowia
229 PIECHNA ANDRZEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 1969
230 DŁUGOŁĘCKA ANGELIKA WOSK NA WŁOS biega 1989
231 MALUCHNIK RADOSŁAW KS Maków Biega 1976