Krasne 04.06.2017

BIEG NA 1 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
1 KRUPINSKI JAKUB Przasnysz 2008
2 KOŁAKOWSKI FILIP Przasnysz 2004
3 MAKOWSKI OLIWIER Ciechanów 2013
4 MAKOWSKA LAURA Nowe Miasto 2010
5 MAKOWSKI KAROL Nowe Miasto 2012
6 URBANIAK IGOR Jednorożec robi co może 2011
7 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005
8 KOWALCZYK BRAJAN Jednorożec robi co może 2012
9 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005
10 GRYSZTAR MARTA Przasnysz 2008
11 GRYSZTAR WOJCIECH TAEKWON-DO COBRA TEAM 2004
12 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Długołęccy Team 2007
13 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Długołęccy Team 2004
14 KRAWCZYK KAMIL Drążdżewo-Kujawy 2010
15 KRAWCZYK ADRIAN Drążdżewo-Kujawy 2006
16 GÓRCZYŃSKA ZUZANNA Rycice 2006
17 RYKOWSKA ZUZANNA Chorzele 2004
18 WIĘCEK MAGDALENA Prusołęka 2007
19 WIĘCEK DARIA Prusołęka 2008
20 ZAJĄC MARCIN Chorzele 2006
21 MICHALSKI PIOTR Krasiniec/Szczuki 2008
22 BORCZAK ALEKSANDRA Banda Borczaka 2007
23 BORCZAK KRZYSZTOF Banda Borczaka 2009
24 POGORZELSKA JULIA Chorzele/Okla Ostrołęka 2004
25 GRZĄDKOWSKI JAKUB Władysławowo 2008
26 GRZĄDKOWSKA NATALIA Władysławowo 2003
27 OLEKSIAK SANDRA Okla Ostrołęka/Chorzele 2003
28 NITOWSKI BARTOSZ Ujazdówek 2007
29 DŁUGOKĘCKI ADAM Przasnysz 2004
30 CZERNICKI PIOTR Mława 2005
31 PODLECKA MILENA Młock 2003
32 PERKOWSKA KLAUDIA Gimnazjum w Młocku 2003
33 ZIELIŃSKI DAWID Przasnysz 2009
34 ZIELIŃSKI MATEUSZ Przasnysz
35 BORCZAK PRZEMYSŁAW Szla 2005
36 SZCZERBACKA KAMILA Obrębiec 2003
37 SZCZERBACKA WIKTORIA Obrębiec 2004
38 SZYDLIK ŁUKASZ Budziska 2004
39 NIESTĘPSKI ALEKSANDER Jednorożec 2004
40 GRZYB KAMILA Przasnysz 2005
41 PIOTROWSKI SZYMON Przasnysz 2007
42 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004
43 SZYDLIK WIKTOR Budziska 2008
44 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Gimnazjum w Młocku 2005
45 BRZEZIŃSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Młocku 2005
46 JEZNACH ŁUCJA Jednorożec robi co może 2010
47 DŁUGOŁĘCKA JOANNA Krasne
48 DŁUGOŁĘCKA JULIA Krasne 2014
BIEG NA 5 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
101 WIĘCEK TOMASZ Szla 1990
102 PODLECKI MACIEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 2000
103 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW,2. ORel 1986
104 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991
105 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971
106 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980
107 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974
108 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977
109 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Długołęccy Team 1982
110 KOPEĆ KRZYSZTOF Ciechanów 1982
111 KOPEĆ KATARZYNA Ciechanów 1988
112 SZOST SANDRA 2. ORel 1990
113 MOLSKI TOMASZ Przasnysz 1983
114 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978
115 PODYMA PAWEŁ Nowy Dwór Mazowiecki 2001
116 BIELSKI MATEUSZ Nowy Dwór Mazowiecki 1999
117 FILIPOWICZ TOMASZ ZaDyszka 1986
118 ZAWIESKA BARTOSZ Krasiniec 2001
119 JASIŃSKI MATEUSZ Przasnysz 1990
120 BANUL MICHAŁ Krukowo 1976
121 SOBIERAŃSKA EDYTA Przasnysz 1973
122 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977
123 KUCZYŃSKI MARIUSZ Ojrzeń 1974
124 CZERWIŃSKA EWELINA Mławka 1991
125 DŁUGOKĘCKI WOJCIECH Przasnysz 1964
126 PERKOWSKA JUSTYNA Gimnazjum w Młocku 2002
127 GWIAZDOWSKI JAKUB Gimnazjum w Młocku 2001
128 SZYMAŃSKI DAMIAN Gimnazjum w Młocku 2002
129 ZIELIŃSKI JERZY Przasnysz 1970
130 KIEŁEK DANIEL Przasnysz 2001
131 MIKOŁAJEWSKA ANNA Lipa 1963
132 KRAŚNIAK JAKUB Krasne 2002
133 KAZIMIERCZAK DOROTA Mazovia ProActiv 1974
134 OLEWNICZAK BARTOSZ Przasnysz 1994
135 KOBYLIŃSKI PIOTR Przasnysz 1978
136 GÓRCZYŃSKA WIOLETTA Rycice 1981
137 JEZNACH DAWID Jednorożec robi co może 1999
138 POGORZELSKA BARBARA Mazovia Proactive 1969
139 TOMCZAK MARCIN Ciechanów 1980
140 MOSZCZYŃSKI PIOTR Poścień-Zamion 2000
141 ZARODKIEWICZ DAWID Naprzód Młociny 1989
142 PYTEL ADRIANNA Ciechanów 2001
143 KOMENDA LECH Promyk/Runners Team Ciechanów 1985
144 MAJEWSKI KAROL Olszewka 1990
145 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985
146 OBOJSKI PAWEŁ Krasiniec 1990
147 PAJEWSKI TOMASZ Kargoszyn
148 PRUSIK BOGDAN Studzianki 1966
149 WACHOL KINGA Ciechanów
BIEG NA 10 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
201 PODLECKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów/ Młock 1972
202 SMOLIŃSKI RAFAŁ Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990
203 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953
204 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987
205 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS Maków Biega / 2. ORel 1975
206 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973
207 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
208 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983
209 MIANOWSKI DARIUSZ Przasnysz 1985
210 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Długołęccy Team 1979
211 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów .
212 ZDROJEWSKI ATRUR KB TKKF Promyk Ciechanów 1976
213 DŁUGOŁĘCKA ANGELIKA WOSK NA WŁOS biega 1989
214 KRAWCZYK ZENON Drążdżewo-Kujawy 1984
215 MACHNOWSKI PRZEMYSŁAW Warszawa 1984
216 RYKOWSKA AGNIESZKA Chorzele 1979
217 ZAJĄC BOGDAN ZaDyszka Chorzele 1974
218 GRZĄDKOWSKI SEWERYN ZaDyszka 1975
219 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
220 WUDARCZYK TOMASZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1961
221 TŁOCZKOWSKI ADAM ZaDyszka Chorzele 1973
222 KOWALIŃSKI MACIEJ Mazovia ProActiv Ciechanów 1985
223 SADZYŃSKI ADAM Mazovia ProActiv Ciechanów 1990
224 TYBURSKI PIOTR Kuźnia Triathlonu 1972
225 JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ Ostrołęka 1964
226 Eliud Al-Falah Adis Abeba/Warsow 1995
227 PADOWSKI PIOTR KS Maków Biega 1981
228 KAROLAK CEZARY Ciechanów 1966
229 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984
230 ROGALSKA MARTA Grabowo Wielkie / Krasne 1978
231 TYBURSKI JACEK Mińsk Mazowiecki 1973
232 SZYSZKA ŁUKASZ Drużyna TVN 1990
233 GŁASZCZKA NATALIA Mazovia ProActiv 1991
234 SZPIGIEL MICHAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1993
235 PYTEL RENATA Ciechanów 1969
236 GRZYMKOWSKA MONIKA Runners Team Ciechanów 1982
237 NAWROT PAWEŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1981
238 WRÓBEL ROBERT Przasnysz 1983