Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Gru    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Organizator
Sponsor


Dotacje na realizację

KORONA ZIEMI PRZASNYSKIEJ

Korona Ziemi Przasnyskiej to cykl 6 biegów organizowanych na terenie powiatu przasnyskiego. Każdy bieg stanowi odrębne zawody rozgrywane za każdym razem w innej gminie.

Zawody mają na celu propagowanie zdrowego trybu życia i integrację ludności powiatu przasnyskiego.

Do uczestnictwa zapraszamy przede wszystkim osoby zaczynające przygodę ze sportem. Bieganie jest najprostszą formą ruchu, która nie wymaga kosztownego sprzętu ani specjalnych umiejętności.

Uczestnictwo w zawodach jest bardzo dobrym motywatorem do zadbania o własną kondycję i zdrowie. Krótki pięciokilometrowy dystans nie powinien nikomu sprawić większych trudności a z pewnością korzystnie wpłynie na formę. Dla bardziej wymagających zawodników przewidziany jest dłuższy dystans 10 km.

Zawody to świetna okazja do spotkania i spędzenia niedzielnego popołudnia z miłym gronie. Przy okazji można poznać najciekawsze miejsca na terenie gmin powiatu przasnyskiego i wymienić cenne doświadczenia z innymi zawodnikami.

Impreza ma charakter rekreacyjny. W ramach zawodów będzie zorganizowany specjalny bieg na 1 km, w którym swoich sił będą mogły spróbować najmłodsi zawodnicy.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal i dyplom. Dodatkowo wśród zawodników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

Zgłoszenia do udziału można już wysyłać na adres mailowy

koronazp@o2.pl

Więcej informacji znajduje się w zakładce REGULAMIN.