Klasyfikacja generalna 2014

Do klasyfikacji generalnej brani są zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich biegach Korony Ziemi Przasnyskiej.

Zawodnicy, którzy biegali w dodatkowym terminie klasyfikowani są za wszystkimi zawodnikami biegu zasadniczego niezależnie od uzyskanego rezultatu.

Czasy zawodników biegających w dodatkowym terminie zaznaczono na czerwono.

KLASYFIKACJA GENERALNA – 1 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 GACH MATEUSZ KRASINIEC 2001 00:03:30 00:03:28 00:03:37 00:03:33 00:03:23 00:03:19 00:20:50
2 NAROJCZYK MATEUSZ MAKÓW MAZOWIECKI 2001 00:03:29 00:03:32 00:03:37 00:03:43 00:03:35 00:03:37 00:21:33
3 ORŁOWSKI KUBA GOWOROWO 2002 00:03:55 00:04:01 00:03:58 00:03:57 00:03:50 00:03:46 00:23:27
4 GRABOWSKI KACPER CHORZELE 2002 00:04:13 00:04:07 00:04:06 00:04:22 00:04:04 00:03:50 00:24:42
5 GNATKOWSKA ALEKSANDRA OLSZEWKA 2001 00:04:06 00:04:26 00:04:25 00:04:26 00:04:22 00:04:17 00:26:02
6 ORZEŁ KINGA OLSZEWKA 2001 00:04:58 00:04:31 00:04:38 00:04:47 00:04:32 00:04:37 00:28:03
7 DĄBKOWSKA JULIA GOWOROWO 2004 00:04:20 00:04:32 00:04:52 00:04:55 00:04:56 00:04:35 00:28:10
8 GRABOWSKI PIOTR CHORZELE 2004 00:04:56 00:04:48 00:04:53 00:04:44 00:04:32 00:04:31 00:28:24
9 MOCEK PAWEŁ DOBRZANKOWO 2004 00:04:51 00:04:47 00:04:55 00:04:50 00:04:41 00:04:51 00:28:55
10 MOSZCZYŃSKI MARCIN OLSZEWKA 2003 00:04:43 00:05:21 00:04:53 00:04:48 00:04:47 00:04:36 00:29:08
11 GRZĄDKOWSKI JAKUB WŁADYSŁAWOWO 2008 00:04:56 00:05:06 00:05:05 00:05:12 00:04:45 00:07:18 00:32:22
12 NAROJCZYK NATALIA MAKÓW MAZOWIECKI 2007 00:06:13 00:05:49 00:06:11 00:05:49 00:05:49 00:05:42 00:35:33
13 KORZENIECKA MARTYNA OLSZEWKA 2001 00:05:47 00:05:45 00:06:28 00:06:04 00:06:00 00:05:45 00:35:49
14 DĄBKOWSKA ALICJA GOWOROWO 2006 00:05:50 00:05:57 00:06:06 00:05:59 00:05:39 00:06:21 00:35:52
15 DĄBKOWSKA WIKTORIA GOWOROWO 2009 00:06:10 00:06:01 00:06:31 00:06:20 00:06:23 00:06:51 00:38:16
16 GRZĄDKOWSKA NATALIA WŁADYSŁAWOWO 2003 00:06:27 00:07:26 00:07:05 00:06:25 00:06:26 00:06:24 00:40:13
17 BUDNIAK KACPER WŁADYSŁAWOWO 2008 00:07:02 00:06:47 00:08:13 00:07:27 00:06:19 00:06:41 00:42:29
18 PIELECH MARIA PRZASNYSZ 2009 00:08:41 00:06:57 00:07:54 00:07:28 00:06:34 00:08:03 00:45:37
KLASYFIKACJA GENERALNA – 5 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 MALUCHNIK RADOSŁAW GRĄDY 1976 00:20:02 00:20:16 00:19:28 00:19:35 00:18:31 00:18:47 01:56:39
2 GOŚ MARIUSZ PRZEJMY 1981 00:20:47 00:20:02 00:19:26 00:19:54 00:19:07 00:19:40 01:58:56
3 MAJEWSKI KAROL OLSZEWKA 1990 00:19:54 00:21:12 00:19:18 00:20:02 00:20:10 00:19:44 02:00:20
4 URBAN RAFAŁ Grupa Biegowa Parkrun Warszawa/Dzbenin 1973 00:21:14 00:20:40 00:19:53 00:20:26 00:19:49 00:19:58 02:02:00
5 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ 1980 00:22:38 00:20:44 00:20:31 00:22:36 00:20:17 00:20:56 02:07:42
6 BOGUSZEWSKI TOMASZ BRZESKI-KOŁAKI 1984 00:22:10 00:21:35 00:21:18 00:22:15 00:20:23 00:20:47 02:08:28
7 KOMENDA LECH TKKF „Promyk” Ciechanów 1985 00:25:37 00:22:38 00:22:15 00:24:04 00:22:19 00:22:31 02:19:24
8 MOSZCZYŃSKI PIOTR OLSZEWKA 2000 00:24:57 00:23:26 00:22:13 00:24:23 00:21:31 00:23:05 02:19:35
9 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1984 00:24:35 00:23:54 00:23:42 00:24:29 00:22:53 00:23:53 02:23:26
10 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ 1977 00:23:25 00:23:36 00:23:30 00:25:20 00:23:59 00:23:41 02:23:31
11 PUCHAŁA MARTA SIERAKOWO 1994 00:24:32 00:24:46 00:24:07 00:25:41 00:25:17 00:24:45 02:29:08
12 KULIGOWKSI TOMASZ CHORZELE 1969 00:26:04 00:25:17 00:25:48 00:27:21 00:24:43 00:25:12 02:34:25
13 CHEŁSTOWSKI SZYMON KRASINIEC 1996 00:28:19 00:25:55 00:26:53 00:26:39 00:23:47 00:24:55 02:36:28
14 MOSZCZYŃSKI KACPER OLSZEWKA 2002 00:25:47 00:26:17 00:28:19 00:28:27 00:25:05 00:23:45 02:37:40
15 PIELECH JAROSŁAW PRZASNYSZ 1980 00:26:11 00:26:34 00:25:40 00:28:56 00:25:38 00:26:38 02:39:37
16 MIKOŁAJEWSKA ANNA LIPA 1963 00:27:58 00:28:34 00:28:00 00:27:32 00:25:21 00:26:15 02:43:40
17 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW PRZASNYSZ 1984 00:28:15 00:27:41 00:27:43 00:30:00 00:25:29 00:25:39 02:44:47
18 OLENDER MILENA OLSZEWKA 2003 00:29:52 00:29:50 00:28:38 00:29:44 00:26:49 00:27:09 02:52:02
19 DEMBIŃSKA ANNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1991 00:30:00 00:29:18 00:29:57 00:30:39 00:27:16 00:28:41 02:55:51
20 BARTOSZEWSKA EWA UŚCIANEK 1969 00:41:37 00:40:39 00:37:35 00:40:28 00:35:32 00:36:50 03:52:41
21 LEWANDOWSKI ZENON TKKF „Promyk” Ciechanów 1952 00:25:46 00:26:19 00:25:16 00:27:03 00:23:40 00:30:23 02:38:27
KLASYFIKACJA GENERALNA – 10 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW BOR WARSZAWA 1982 00:39:40 00:37:22 00:37:13 00:38:18 00:37:44 00:37:05 03:47:22
2 LUBOWIEDZKI ZBIGNIEW ORZYC CHORZELE 1975 00:43:17 00:42:53 00:42:16 00:44:29 00:42:59 00:41:26 04:17:20
3 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 00:47:22 00:42:57 00:42:20 00:42:50 00:40:39 00:41:50 04:17:58
4 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973 00:44:19 00:43:45 00:45:30 00:44:38 00:42:03 00:41:44 04:21:59
5 BŁĘDEK ROBERT PRZASNYSZ 1983 00:47:59 00:44:04 00:43:19 00:44:32 00:41:59 00:42:38 04:24:31
6 ZARĘBA WALDEMAR CIECHANÓW 1959 00:46:35 00:45:08 00:44:12 00:44:47 00:42:15 00:42:43 04:25:40
7 MODZELEWSKI KRZYSZTOF KK24h Ostrołęka 1966 00:47:50 00:47:06 00:45:42 00:47:38 00:44:08 00:44:31 04:36:55
8 ZAMIELSKI PAWEŁ PRZASNYSZ 1983 00:47:54 00:44:53 00:43:55 00:52:52 00:44:47 00:44:20 04:38:41
9 TŁOCZKOWSKI ADAM CHORZELE 1973 00:48:28 00:46:24 00:46:59 00:49:34 00:43:47 00:45:22 04:40:34
10 RUSZCZYŃSKI ALBERT BOGATE 1971 00:49:18 00:46:46 00:45:35 00:47:30 00:46:05 00:46:58 04:42:12
11 PADOWSKI PIOTR MAKÓW MAZOWIECKI 1981 00:50:31 00:46:35 00:46:44 00:48:39 00:46:14 00:45:16 04:43:59
12 ZGLEJESZEWSKI MAREK TKKF „Promyk” Ciechanów 1979 00:50:50 00:50:10 00:48:25 00:48:58 00:46:24 00:46:44 04:51:31
13 BUDNIAK TOMASZ WŁADYSŁAWOWO 1980 00:52:36 00:49:20 00:48:54 00:49:01 00:46:47 00:46:08 04:52:46
14 KRÓLIKOWSKI WOJCIECH CIECHANÓW 1972 00:53:11 00:50:06 00:49:45 00:48:57 00:45:49 00:46:22 04:54:10
15 GRZĄDKOWSKI SEWERYN WŁADYSŁAWOWO 1975 00:53:23 00:51:18 00:49:33 00:50:19 00:46:22 00:47:29 04:58:24
16 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF CIECHANÓW 1953 00:53:11 00:50:06 00:48:22 00:51:39 00:48:53 00:50:20 05:02:31
17 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1978 00:55:08 00:53:53 00:52:33 00:54:59 00:52:13 00:52:25 05:21:11
18 SAGANEK RADOSŁAW DSO.PL CIECHANÓW 1980 01:03:11 00:56:40 00:56:08 00:55:35 00:52:15 00:54:04 05:37:53
19 DETMAN KATARZYNA PRZASNYSZ 1989 01:01:58 00:56:43 00:58:08 00:59:07 00:59:12 00:55:30 05:50:38
20 SZEJKO WAWRZYNIEC TKKF „Promyk” Ciechanów 1952 01:05:48 00:55:18 01:05:24 00:57:42 00:57:34 00:54:22 05:56:08
22 ŁAPIŃSKA ALICJA PRZASNYSZ 1977 00:58:34 00:57:50 01:02:31 01:00:12 00:59:55 00:58:21 05:57:23