Klasyfikacja generalna 2017

Klasyfikacja generalna Korony Ziemi Przasnyskiej.
Warunkiem kwalifikacji w klasyfikacji generalnej jest uczestnictwo w co najmniej 4 zawodach Korony Ziemi Przasnyskiej na tym samym dystansie.

Zawodnikom, którzy ukończyli wszystkie 5 biegów w generalce uwzględniono 4 najlepsze wyniki.

BIEG NA 1 km
nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rok I II III IV V CZAS
1 SZYDLIK ŁUKASZ Budziska/Ks Maków Biega 2004 0:03:23 0:03:25 0:03:13 0:03:42 0:03:19 0:13:20
2 NIESTĘPSKI ALEKSANDER Jednorożec 2004 0:03:46 0:03:39 0:03:36 0:03:57 0:03:35 0:14:36
3 GRYSZTAR WOJCIECH TAEKWON-DO COBRA TEAM 2004 0:03:34 0:03:37 0:03:56 0:03:33 0:14:40
4 KOŁAKOWSKI FILIP Przasnysz 2004 0:03:52 0:03:39 0:03:44 0:04:17 0:03:41 0:14:56
5 POGORZELSKA JULIA Chorzele/Okla Ostrołęka 2004 0:03:53 0:03:48 0:03:50 0:04:08 0:03:52 0:15:23
6 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:04:11 0:04:08 0:03:38 0:04:17 0:03:42 0:15:39
7 CZERNICKI PIOTR Mława 2005 0:04:10 0:03:57 0:04:04 0:04:13 0:03:42 0:15:53
8 PERKOWSKA KLAUDIA Gimnazjum Młock 2003 0:03:58 0:04:02 0:03:59 0:04:31 0:04:04 0:16:03
9 BORCZAK PRZEMYSŁAW Szla 2005 0:04:08 0:04:06 0:04:11 0:04:08 0:16:33
10 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:04:28 0:04:25 0:04:33 0:04:20 0:17:46
11 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Długołęccy Team 2007 0:04:35 0:04:34 0:04:26 0:05:04 0:04:33 0:18:08
12 GRZĄDKOWSKI JAKUB Władysławowo 2008 0:04:31 0:04:24 0:04:46 0:04:28 0:18:09
13 ZAJĄC MARCIN Chorzele 2006 0:04:36 0:04:35 0:04:23 0:04:58 0:04:37 0:18:11
14 BORCZAK ALEKSANDRA Banda Borczaka 2007 0:04:35 0:04:46 0:04:35 0:04:15 0:18:11
15 GÓRCZYŃSKA ZUZANNA Rycice 2006 0:04:43 0:04:29 0:04:54 0:05:23 0:04:18 0:18:24
16 SZYDLIK WIKTOR Budziska 2008 0:04:43 0:04:44 0:04:55 0:04:25 0:18:47
17 BORCZAK KRZYSZTOF Banda Borczaka 2009 0:04:35 0:05:02 0:04:51 0:04:55 0:19:23
18 URBANIAK IGOR Jednorożec robi co może 2011 0:05:23 0:05:37 0:04:58 0:05:08 0:04:43 0:20:12
19 GRZĄDKOWSKA NATALIA Władysławowo 2003 0:05:18 0:05:05 0:05:00 0:05:24 0:05:24 0:20:47
20 RYKOWSKA ZUZANNA Chorzele 2004 0:04:44 0:05:20 0:05:10 0:05:45 0:20:59
21 KRAWCZYK ADRIAN Drążdżewo-Kujawy 2006 0:05:26 0:05:30 0:05:55 0:04:34 0:21:25
22 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004 0:05:04 0:05:59 0:05:05 0:05:29 0:21:37
23 MICHALSKI PIOTR Krasiniec/Szczuki 2008 0:05:26 0:05:36 0:05:41 0:05:47 0:05:25 0:22:08
24 KOWALCZYK BRAJAN Jednorożec robi co może 2012 0:06:04 0:05:47 0:05:16 0:05:45 0:05:30 0:22:18
25 ZIELIŃSKI DAWID Przasnysz 2009 0:06:17 0:05:33 0:06:28 0:05:22 0:23:40
26 MAKOWSKI OLIWIER Ciechanów 2013 0:05:47 0:06:24 0:05:58 0:06:25 0:05:38 0:23:47
27 KRAWCZYK KAMIL Drążdżewo-Kujawy 2010 0:06:13 0:06:00 0:05:55 0:06:55 0:06:07 0:24:15
28 JEZNACH ŁUCJA Jednorożec robi co może 2010 0:07:59 0:08:27 0:08:31 0:08:21 0:33:18
BIEG NA 5 km
msc Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik I II III IV V CZAS
1 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW,2. ORel 1986 0:16:27 0:16:25 0:17:17 0:17:29 0:16:15 1:06:24
2 FILIPOWICZ TOMASZ ZaDyszka 1986 0:17:12 0:17:23 0:18:15 0:16:48 1:09:38
3 TOMCZAK MARCIN Ciechanów 1980 0:18:37 0:18:43 0:18:32 0:19:11 0:18:07 1:13:59
4 TYBURSKI MARIUSZ Pawłowo Kościelne 1976 0:19:28 0:18:44 0:19:52 0:18:28 1:16:32
5 PODLECKI MACIEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 2000 0:20:02 0:19:34 0:19:24 0:19:54 0:18:32 1:17:24
6 BORCZAK DARIUSZ Szla 1979 0:21:11 0:21:06 0:21:35 0:20:11 1:24:03
7 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:21:45 0:21:50 0:21:10 0:25:19 0:22:21 1:27:06
8 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985 0:22:51 0:22:37 0:23:02 0:20:45 1:29:15
9 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:22:38 0:23:22 0:22:49 0:24:36 1:33:25
10 MOLSKI TOMASZ Przasnysz 1983 0:24:15 0:23:58 0:23:13 0:24:47 0:23:26 1:34:52
11 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:24:31 0:24:15 0:26:05 0:24:20 1:39:11
12 CZERWIŃSKA EWELINA Mławka 1991 0:25:29 0:24:38 0:24:22 0:27:46 0:25:14 1:39:43
13 PERKOWSKA JUSTYNA Gimnazjum Młock 2002 0:24:18 0:25:32 0:24:18 0:27:59 0:25:58 1:40:06
14 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:27:40 0:26:15 0:26:08 0:26:08 0:24:57 1:43:28
15 MIKOŁAJEWSKA ANNA Lipa 1963 0:26:12 0:26:29 0:26:10 0:26:31 1:45:22
16 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:31:47 0:31:05 0:31:50 0:28:16 0:27:19 1:58:27
17 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:31:50 0:31:42 0:31:53 0:32:33 0:30:03 2:05:28
18 KAZIMIERCZAK DOROTA Mazovia ProActiv 1974 0:31:31 0:32:41 0:30:57 0:33:27 0:32:25 2:07:34
19 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Długołęccy Team 1982 0:32:29 0:33:57 0:32:04 0:33:12 0:31:23 2:09:08
20 ZIELIŃSKI JERZY Przasnysz 1970 0:33:21 0:32:49 0:32:41 0:30:17 2:09:08
BIEG NA 10 km
msc Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik I II III IV V CZAS
1 SMOLIŃSKI RAFAŁ Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990 0:37:21 0:37:54 0:37:34 0:38:52 2:31:41
2 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS Maków Biega / 2. ORel 1975 0:38:09 0:39:53 0:39:55 0:41:59 0:39:55 2:37:52
3 TYBURSKI PIOTR Kuźnia Triathlonu 1972 0:38:28 0:39:34 0:41:25 0:39:07 2:38:34
4 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973 0:41:42 0:43:06 0:42:28 0:43:20 0:41:20 2:48:36
5 PODLECKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1972 0:44:27 0:43:14 0:42:12 0:43:34 0:40:58 2:49:58
6 ZAJĄC BOGDAN ZaDyszka Chorzele 1974 0:43:08 0:43:09 0:43:08 0:44:25 0:41:52 2:51:17
7 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:45:24 0:44:24 0:44:04 0:45:02 0:44:00 2:57:30
8 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Długołęccy Team 1979 0:46:17 0:47:31 0:44:51 0:46:15 3:04:54
9 KRAWCZYK ZENON Drążdżewo-Kujawy 1984 0:49:30 0:47:28 0:44:29 0:44:00 3:05:27
10 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:49:43 0:47:41 0:46:51 0:47:16 0:43:51 3:05:39
11 KAROLAK CEZARY Ciechanów 1966 0:48:14 0:47:34 0:46:52 0:46:30 0:44:48 3:05:44
12 NAWROT PAWEŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1981 0:47:44 0:48:52 0:46:32 0:48:10 1:06:30 3:11:18
13 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:48:38 0:48:05 0:47:21 0:48:15 0:47:55 3:11:36
14 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/ Przasnysz 1985 0:49:12 0:49:29 0:48:31 0:52:33 0:48:01 3:15:13
15 ADAMIAK ROBERT Ciechanów 1969 0:47:35 0:49:21 0:49:06 0:50:43 3:16:45
16 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:48:55 0:50:38 0:51:51 0:51:56 3:23:20
17 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:50:26 0:50:55 0:49:34 0:53:18 3:24:13
18 KOWALIŃSKI MACIEJ Mazovia ProActiv 1985 0:50:44 0:57:53 0:53:22 0:52:55 0:52:46 3:29:47
19 SADZYŃSKI ADAM Mazovia ProActiv Ciechanów 1990 0:50:59 0:56:54 0:53:08 0:54:00 0:53:33 3:31:40
20 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:52:07 0:59:21 0:54:18 0:54:21 0:53:39 3:34:25
21 ZDROJEWSKI ARTUR KB TKKF Promyk Ciechanów 1976 0:51:21 0:55:03 0:52:53 0:55:18 0:56:51 3:34:35
22 RYKOWSKA AGNIESZKA Chorzele 1979 1:06:42 1:03:20 1:03:31 1:00:00 4:13:33
23 PYTEL RENATA Mazovia ProActiv 1969 1:06:06 0:59:16 1:06:09 1:10:47 1:06:30 4:18:01
24 GŁASZCZKA NATALIA Mazovia ProActiv 1991 1:06:06 1:06:09 1:10:47 1:06:30 4:29:32