Klasyfikacja generalna 2016

Do klasyfikacji generalnej brani są zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich biegach Korony Ziemi Przasnyskiej.

Zawodnicy, którzy biegali w dodatkowym terminie klasyfikowani są za wszystkimi zawodnikami biegu zasadniczego niezależnie od uzyskanego rezultatu.

Czasy zawodników biegających w dodatkowym terminie zaznaczono na czerwono.

BIEG NA 1 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI CZAS
1 GRABOWSKI KACPER CHORZELE 2002 0:03:40 0:03:19 0:03:41 0:03:27 0:03:17 0:03:08 0:20:32
2 OLEKSIAK SANDRA CHORZELE 2003 0:03:47 0:03:45 0:03:41 0:03:40 0:03:36 0:03:32 0:22:01
3 POGORZELSKA JULIA CHORZELE 2004 0:04:05 0:03:54 0:04:04 0:04:00 0:03:54 0:03:47 0:23:44
4 RUSZCZYŃSKI MATEUSZ BOGATE 2003 0:04:15 0:03:59 0:03:57 0:03:50 0:03:59 0:03:49 0:23:49
5 ŁOJEWSKI BARTOSZ KS MAKÓW BIEGA 2006 0:04:10 0:04:24 0:04:11 0:04:04 0:04:01 0:03:46 0:24:36
6 URBANIAK DAMIAN JEDNOROŻEC 2005 0:04:28 0:04:15 0:04:02 0:04:01 0:04:10 0:04:03 0:24:59
7 BORCZAK PRZEMYSŁAW SZLA 2005 0:04:18 0:04:10 0:05:06 0:03:52 0:03:53 0:04:02 0:25:21
8 SĘDROWSKA MILENA OLSZEWKA 2003 0:04:34 0:04:13 0:04:22 0:04:23 0:04:17 0:04:09 0:25:58
9 GRZĄDKOWSKI JAKUB WŁADYSŁAWOWO 2008 0:05:00 0:04:24 0:04:39 0:04:49 0:04:26 0:04:23 0:27:41
10 PIOTROWSKI SZYMON PRZASNYSZ 2007 0:04:58 0:04:44 0:04:33 0:04:35 0:04:27 0:04:25 0:27:42
11 BORCZAK ALEKSANDRA SZLA 2007 0:05:18 0:06:07 0:05:00 0:04:31 0:04:43 0:04:45 0:30:24
12 RYKOWSKA ZUZANNA CHORZELE 2004 0:05:24 0:05:39 0:05:22 0:05:04 0:05:00 0:05:08 0:31:37
13 GRZĄDKOWSKA NATALIA WŁADYSŁAWOWO 2003 0:06:24 0:06:46 0:06:04 0:06:11 0:05:48 0:05:46 0:36:59
14 MAKOWSKI OLIWIER CIECHANÓW 2013 0:06:55 0:08:31 0:08:08 0:07:12 0:07:05 0:07:15 0:45:06
BIEG NA 5 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI CZAS
1 SMOLIŃSKI RAFAŁ PSP PRZASNYSZ 1990 0:19:15 0:19:29 0:18:34 0:17:58 0:17:09 0:17:30 1:49:55
2 GACH MATEUSZ KRASINIEC 2001 0:20:37 0:20:50 0:19:43 0:19:43 0:18:54 0:19:33 1:59:20
3 KACZYŃSKI GRZEGORZ KB WYSZKÓW 1972 0:21:08 0:21:39 0:21:20 0:20:23 0:20:00 0:20:02 2:04:32
4 BOGUSZEWSKI TOMASZ BRZESKI KOŁAKI 1984 0:21:11 0:22:28 0:21:40 0:21:37 0:20:30 0:20:42 2:08:08
5 PODLECKI MACIEJ MŁOCK 2000 0:23:56 0:24:19 0:24:07 0:21:16 0:20:13 0:20:17 2:14:08
6 BORCZAK DARIUSZ SZLA 1979 0:24:24 0:24:34 0:22:53 0:21:35 0:20:33 0:21:22 2:15:21
7 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ / 2. ORel 1980 0:24:08 0:23:07 0:23:35 0:21:58 0:21:20 0:21:41 2:15:49
8 BIEDRZYCKA ROKSANA KS MAKÓW BIEGA 2000 0:23:32 0:24:21 0:24:50 0:23:40 0:23:24 0:23:10 2:22:57
9 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ / 2. Orel 1977 0:24:37 0:29:16 0:25:09 0:23:50 0:23:10 0:24:43 2:30:45
10 DEMBIŃSKA KATARZYNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1984 0:26:37 0:27:48 0:26:00 0:25:01 0:24:21 0:25:04 2:34:51
11 DEMBIŃSKA ANNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1991 0:29:43 0:28:44 0:30:45 0:28:04 0:26:44 0:26:04 2:50:04
12 STEMPIŃ DARIUSZ PRZASNYSZ 1970 0:29:41 0:31:06 0:29:38 0:28:42 0:29:46 0:28:26 2:57:19
13 RYKOWSKA AGNIESZKA CHORZELE 1979 0:33:38 0:37:15 0:33:26 0:32:00 0:31:34 0:31:36 3:19:29
14 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1977 0:34:43 0:39:16 0:34:15 0:32:04 0:29:44 0:29:52 3:19:54
15 ŁUNIEWSKI GRZEGORZ KS MAKÓW BIEGA 1988 0:23:34 0:26:22 0:24:30 0:24:47 0:23:28 0:23:47 2:26:28
BIEG NA 10 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok I II III IV V VI CZAS
1 NAROJCZYJ ARKADIUSZ KS MAKÓW BIEGA / 2. Orel 1975 0:41:01 0:45:23 0:41:39 0:40:07 0:38:43 0:38:56 4:05:49
2 ŁOJEWSKI MARIUSZ KS MAKÓW BIEGA 1976 0:40:25 0:47:17 0:44:20 0:40:44 0:40:31 0:41:05 4:14:22
3 PADOWSKI PIOTR KS MAKÓW BIEGA 1981 0:44:59 0:50:38 0:45:08 0:42:41 0:42:23 0:43:57 4:29:46
4 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 0:46:48 0:51:07 0:45:09 0:43:12 0:43:29 0:44:16 4:34:01
5 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ / 2. ORel 1973 0:45:30 0:53:24 0:48:41 0:44:30 0:45:01 0:43:17 4:40:23
6 GROMELSKI MARCIN KS MAKÓW BIEGA 1984 0:48:24 0:52:23 0:55:16 0:43:22 0:41:43 0:42:32 4:43:40
7 TŁOCZKOWSKI ADAM CHORZELE 1973 0:46:40 0:54:38 0:52:13 0:46:10 0:43:55 0:44:55 4:48:31
8 URBANIAK ANNA JEDNOROŻEC 1987 1:00:35 0:59:21 0:56:43 0:52:33 0:46:44 0:46:53 5:22:49