Klasyfikacja generalna 2015

Do klasyfikacji generalnej brani są zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich biegach Korony Ziemi Przasnyskiej.

Zawodnicy, którzy biegali w dodatkowym terminie klasyfikowani są za wszystkimi zawodnikami biegu zasadniczego niezależnie od uzyskanego rezultatu.

Czasy zawodników biegających w dodatkowym terminie zaznaczono na czerwono.

KLASYFIKACJA GENERALNA – 1 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 GRABOWSKI KACPER CHORZELE 2002 04:07 5 03:52 4 03:50 2 03:39 2 03:44 4 03:29 1 0:22:41
2 ORŁOWSKI JAKUB GOWOROWO 2002 03:56 4 03:43 3 03:59 3 03:43 3 03:43 2 03:50 3 0:22:54
3 GRABOWSKI PIOTR CHORZELE 2004 04:31 15 04:23 7 04:22 4 04:20 5 04:26 11 04:22 12 0:26:24
4 MOSZCZYŃSKI MARCIN POŚCIEŃ – ZAMION 2003 04:58 28 04:46 10 04:31 6 04:09 4 04:24 10 04:20 11 0:27:08
5 JANASZ ALICJA CZERNICE BOROWE 2003 05:05 29 04:50 12 04:41 7 04:39 9 04:43 14 04:25 13 0:28:23
6 GRZĄDKOWSKI JAKUB WŁADYSŁAWOWO 2008 05:14 34 05:01 15 04:47 8 04:43 10 04:47 16 05:00 23 0:29:32
7 DŁUGOKĘCKI ADAM PRZASNYSZ 2004 05:40 41 04:51 13 04:54 12 04:49 12 04:46 15 04:42 16 0:29:42
8 JANASZ BARTOSZ CZERNICE BOROWE 2007 05:31 38 05:14 16 04:52 11 04:59 14 05:24 27 05:16 27 0:31:16
9 RYKOWSKA ZUZANNA CHORZELE 2004 05:41 42 05:47 26 05:47 25 05:12 18 05:15 26 05:05 25 0:32:47
10 MOSZCZYŃSKA WIKTORIA POŚCIEŃ – ZAMION 2007 05:33 40 05:57 28 05:35 21 05:12 17 05:43 31 05:46 33 0:33:46
11 DĄBKOWSKA ALICJA GOWOROWO 2006 05:58 45 05:38 21 05:35 22 05:31 23 05:35 30 05:34 28 0:33:51
12 DĄBKOWSKA WIKTORIA GOWOROWO 2009 06:09 48 06:15 33 05:46 24 06:00 27 05:32 29 05:50 35 0:35:32
13 KRZYKOWSKA DOMONIKA PRZASNYSZ 2003 06:22 51 06:30 35 06:23 31 05:58 26 06:26 37 06:36 42 0:38:15
14 GRZĄDKOWSKA NATALIA WŁADYSŁAWOWO 2003 06:32 52 06:36 36 06:19 29 06:05 28 06:24 35 06:32 41 0:38:28
KLASYFIKACJA GENERALNA – 5 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 KALIŃSKI PRZEMYSŁAW KB ,,tRUCHt-MARATON” Skierniewice 1982 18:37 2 17:54 2 18:02 1 18:23 2 17:33 4 17:53 1 1:48:22
2 SMOLIŃSKI RAFAŁ KP PSP PRZASNYSZ 1990 19:42 4 17:43 1 18:12 2 19:09 4 19:56 13 18:49 2 1:53:31
3 WINNICKI WOJCIECH PRZASNYSZ 1980 24:30 22 20:45 10 21:16 12 23:00 10 21:41 20 21:52 12 2:13:04
4 MOSZCZYŃSKI PIOTR POŚCIEŃ – ZAMION 2000 24:27 21 22:10 11 22:57 20 23:44 11 21:15 17 21:46 11 2:16:19
5 LIPKA PAWEŁ PRZASNYSZ 1977 23:53 18 23:42 15 24:18 22 24:13 13 23:27 28 22:47 17 2:22:20
6 GŁODKOWSKI LESZEK DOBRZANKOWO 1981 24:59 26 24:23 18 24:55 24 25:43 15 22:44 22 22:28 13 2:25:12
7 SADOWSKA MARTA CIECHANÓW 1988 25:23 27 25:08 19 24:58 25 27:06 19 22:46 23 23:33 19 2:28:54
8 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW PRZASNYSZ 1984 25:34 28 26:30 26 27:18 35 29:05 27 25:46 37 25:45 34 2:39:58
9 GRABOWSKI KRZYSZTOF CHORZELE 1976 28:42 36 26:29 25 26:52 32 28:03 21 25:45 36 26:31 36 2:42:22
10 MIKOŁAJEWSKA ANNA LIPA 1963 27:43 35 26:52 28 27:00 33 29:22 29 25:57 38 25:49 35 2:42:43
11 DEMBIŃSKA ANNA DRĄŻDŻEWO NOWE 1991 28:51 37 27:50 29 28:10 38 28:49 26 26:05 39 27:33 42 2:47:18
12 MAKOWSKI KRZYSZTOF PRZASNYSZ 1974 29:22 41 29:33 39 29:32 42 29:55 30 31:47 53 27:26 41 2:57:35
13 RYKOWSKA AGNIESZKA CHORZELE 1979 31:37 48 31:40 40 32:50 44 33:25 31 29:33 48 28:49 44 3:07:54
14 POMIERSKI ANDRZEJ NISKIE WIELKIE 1985 21:41 14 24:13 21:15 10 22:38 9 20:52 16 21:41 10 2:12:20
KLASYFIKACJA GENERALNA – 10 km
Lp. Nazwisko Imię klub rok Czernice Krasne Krzynowł Jednoroż Chorzele Przasn CZAS
1 KRUKOWSKI KRZYSZTOF NOWA WIEŚ g. OLSZEWO BORKI 1976 39:04 2 37:43 4 39:03 1 38:55 1 36:19 2 37:48 2 3:48:52
2 MALUCHNIK RADOSŁAW GUKS KRASNOSIELC 1976 39:13 3 37:27 3 39:03 2 39:15 2 36:27 3 37:49 3 3:49:14
3 PADOWSKI PIOTR KS Maków Biega 1981 42:59 11 42:05 11 43:48 16 43:27 7 41:06 13 44:56 18 4:18:21
4 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965 43:55 12 43:46 16 44:02 17 44:07 9 41:06 14 45:40 22 4:22:36
5 GRZĄDKOWSKI SEWERYN KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1975 45:29 18 44:44 19 45:51 22 45:59 13 42:06 18 45:16 20 4:29:25
6 MARUT RYSZARD TYGODNIK CIECHANOWSKI 1954 44:34 13 44:40 18 48:37 26 46:50 16 41:45 17 44:10 16 4:30:36
7 KACZYŃSKI GRZEGORZ KB WYSZKÓW 1972 46:51 23 47:06 28 46:53 23 45:23 11 43:47 21 44:19 17 4:34:19
8 TŁOCZKOWSKI ADAM CHORZELE 1973 45:50 20 45:24 21 45:38 21 47:08 17 50:17 31 44:10 15 4:38:27
9 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1952 50:20 27 52:53 34 50:39 29 51:31 22 45:26 23 46:44 26 4:57:33
10 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1953 52:51 30 56:28 37 54:28 33 52:48 23 49:35 27 48:46 33 5:14:56
11 CIERLIŃSKI ZBIGNIEW OSP GRĄDY 1959 55:00 37 52:25 33 53:24 31 54:14 25 48:42 25 52:34 39 5:16:19
12 RUSZCZYŃSKA MARTA BOGATE 1978 53:40 33 55:07 36 55:37 34 56:59 29 49:47 28 51:45 38 5:22:55
13 LESZCZYŃSKI LECH PRZASNYSZ 1954 53:07 31 59:26 40 54:08 32 54:10 24 50:08 30 53:41 42 5:24:40
14 GAWRYŚ ANDRZEJ KS Maków Biega 1990 54:45 36 53:09 35 55:38 36 55:48 27 50:07 29 57:31 47 5:26:58
15 DĄBKOWSKI MARIUSZ GOWOROWO 1976 56:33 39 56:28 38 56:57 38 56:00 28 52:09 33 58:50 53 5:36:57
16 PIECUSKA ILONA KS Maków Biega 1984 55:07 38 57:58 39 58:51 39 58:38 30 50:23 32 57:31 48 5:38:28
17 KRÓLIKOWSKI WOJCIECH KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 1972 45:30 19 45:37 22 47:31 45:54 12 41:37 16 45:20 21 4:31:29
18 ŁUNIEWSKI GRZEGORZ KS Maków Biega 1988 47:14 24 49:34 30 48:34 50:58 20 44:59 22 49:38 36 4:50:57