Czernice Borowe 30.04.2017

BIEG NA 1 km
Nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
1 KOWALCZYK BRAJAN Jednorożec robi co może 2012
2 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005
3 URBANIAK IGOR Jednorożec robi co może 2011
4 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005
5 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Długołęccy Team 2007
6 DŁUGOŁĘCKA MAŁGORZATA Długołęccy Team 2004
7 RUSZCZYŃSKI MATEUSZ Bogate 2003
8 MAKOWSKI OLIWIER Ciechanów 2013
9 ZAJĄC MARCIN Chorzele 2006
10 POGORZELSKA JULIA Chorzele 2004
11 SZYDLIK ŁUKASZ Budziska 2004
12 KOŁAKOWSKI FILIP Przasnysz 2004
13 BORCZAK ALEKSANDRA Szla 2007
14 BORCZAK KRZYSZTOF Szla 2009
15 BORCZAK PRZEMYSŁAW Szla 2005
16 KROSZKIEWICZ BATROSZ Bogate 2008
17 MICHALSKI PIOTR Krasiniec/Szczuki 2008
18 DŁUGOKĘCKI ADAM Przasnysz 2004
19 GRYSZTAR MARTA Przasnysz 2008
20 GRYSZTAR WOJCIECH Przasnysz 2004
21 GÓRCZYŃSKA ZUZANNA Rycice 2006
22 BIEŃKOWSKI KAROL Przasnysz 2005
23 BIEŃKOWSKI PIOTR Przasnysz 2007
24 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Przasnysz 2004
25 KRUPA MAREK JÓZEF Przasnysz 2011
26 GRZĄDKOWSKA NATALIA Władysławowo 2003
27 GRZĄDKOWSKI JAKUB Władysławowo 2008
28 NIESTĘPSKI ALEKSANDER Jednorożec 2004
29 ŁOJEWSKI BARTOSZ KS Maków Biega 2006
30 RYKOWSKA ZUZANNA Chorzele 2004
31 WIĘCEK MAGDALENA Prusołęka 2007
32 WIĘCEK DARIA Prusołęka 2008
33 JANASZ BARTOSZ Czernice Borowe 2007
34 JANASZ ALICJA Czernice Borowe 2003
35 PIOTROWSKI SZYMON Przasnysz 2007
36 SZCZERBACKA KAMILA Obrębiec 2003
37 SZCZERBACKA WIKTORIA Obrębiec 2004
38 CZARNIECKA EWELINA Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2004
39 BEDNARSKI JAN KAROL Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2005
40 KRAWCZYK IGOR MIROSŁAW Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2006
41 TOMASZEWSKI KEVIN Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2005
42 ŻEBROWSKI GRACJAN Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2004
43 SKATULSKI KACPER WOJCIECH Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2005
44 AMANOWICZ MAGDALENA Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2004
45 JEDLAK JAKUB Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2004
46 TOMCZAK KINGA Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2004
47 CZARNIECKA JUSTYNA Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Rostkowie 2007
48 KRAWCZYK KAMIL Drążdżewo-Kujawy 2010
49 KRAWCZYK ADRIAN Drążdżewo-Kujawy 2006
50 MOSZCZYŃSKA WIKTORIA Poścień-Zamion 2007
51 JEZNACH ŁUCJA Jednorożec robi co może 2010
52 PERKOWSKA KLAUDIA Gimnazjum w Młocku 2003
53 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Gimnazjum w Młocku 2005
54 GRZANKOWSKI MICHAŁ Szkoła Podstawowa w Młocku 2005
55 WŁODKOWSKI MACIEJ Szkoła Podstawowa w Młocku 2005
56 BRZEZIŃSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Młocku 2005
57 WŁODKOWSKI JAKUB Szkoła Podstawowa w Młocku 2007
58 BĄKOWSKI WŁADYSŁAW Sątrzaska 2008
59 PRUNELEWICZ MARCIN Jednorożec robi co może 2005
BIEG NA 5 km
Nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
101 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991
102 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971
103 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Długołęccy Team 1982
104 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977
105 PYTEL ADRIANNA Ciechanów 2001
106 PRUSINOWSKI JAKUB Przasnysz 1987
107 PIECUSKA ILONA KS Maków Biega 1984
108 MAKOWSKI KRZYSZTOF Przasnysz 1974
109 KIEŁEK DANIEL Przasnysz 2001
110 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW, AZS-AWF Warszawa,2 ORel 1986
111 PODLECKI MACIEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 2000
112 KRUPA MAREK Przasnysz 1980
113 NAROJCZYK MATEUSZ KS Maków Biega 2001
114 POGORZELSKA BARBARA Mazovia Proactive 1969
115 MIKOŁAJEWSKA ANNA Lipa 1963
116 GAWLIK JUSTYNA RunnersClub.pl 1994
117 KOPEĆ KATARZYNA Ciechanów 1988
118 PACKO BARTOSZ KS Maków Biega 1979
119 SERAFIN JACEK Przasnysz 1969
120 ZAJĄC KLAUDIA Chorzele 1998
121 BOGUSZEWSKI TOMASZ Brzeski-Kołaki 1984
122 ŁUKASIAK MONIKA Gmina Czernice Borowe 1990
123 MACHALSKA IWONA Przasnysz .
124 JASIŃSKI MATEUSZ Przasnysz 1990
125 DŁUGOKĘCKI WOJCIECH Przasnysz 1964
126 NAJMOŁA PIOTR Pułtusk 1985
127 KARWOWSKI MARCIN Mława 1990
128 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ SIERAKOWO 1965
129 KLUSEK JOLANTA Yola Yolanda 1970
130 WIĘCEK TOMASZ Szla 1990
131 MOLSKI TOMASZ Przasnysz 1983
132 GOŚ PIOTR Przejmy 1983
133 POMIERSKI ANDRZEJ Niskie Wilkie 1985
134 ZAWADZKA MAŁGORZATA Mazovia ProActiv 1978
135 MALUCHNIK RADOSŁAW KS Maków Biega 1976
136 SOBIERAŃSKA EDYTA Przasnysz 1973
137 ŁOJEWSKI MARIUSZ KS Maków Biega 1976
138 PADOWSKI PIOTR KS Maków Biega 1981
139 KUCZYŃSKI MARIUSZ Ojrzeń 1974
140 SKRZYPKOWSKI TOMASZ Otwock 1957
141 WICHOWSKI RAFAŁ Przasnysz 1989
142 RYKOWSKA AGNIESZKA Chorzele 1979
143 CZECZKO PAWEŁ Sokol, Grodno – Białoruś 1990
144 FILIPOWICZ TOMASZ ZaDyszka 1986
145 OLEWNICZAK BARTOSZ Przasnysz .
146 TOMCZAK MARCIN Ciechanów 1980
147 DEMBIŃSKA ANNA Drążdżewo Nowe 1991
148 RYCHLIK PAWEŁ Płoniawy Bramura .
149 BORCZAK DARIUSZ Szla 1979
150 PRUSIK BOGDAN Studzianki 1966
151 CZERWIŃSKA EWELINA Mławka 1991
152 MOSZCZYŃSKI PIOTR Poścień-Zamion 2000
153 KAZIMIERCZAK DOROTA Mazovia ProActiv 1974
154 ZARODKIEWICZ DAWID Wężewo 1989
155 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978
156 GWIAZDOWSKI JAKUB Gimnazjum w Młocku 2001
157 PERKOWSKA JUSTYNA Gimnazjum w Młocku 2002
158 SZYMAŃSKI DAMIAN Gimnazjum w Młocku 2002
159 GRABOWSKI ADRIAN Gimnazjum w Młocku 2001
160 BĄKOWSKI JACEK Sątrzaska 1978
214 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977
259 ZYSKOWSKI ZDZISŁAW PRZASNYSZ 1984
260 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980
BIEG NA 10 km
Nr Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik
201 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987
202 DŁUGOŁĘCKA ANGELIKA WOSK NA WŁOS biega 1989
203 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Długołęccy Team 1979
204 KOMENDA LECH KB TKKF Promyk C-nów/Runners Team C-nów 1985
205 TŁOCZKOWSKI ADAM Chorzele 1973
206 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983
207 ZAJĄC BOGDAN ZaDyszka Chorzele 1974
208 ROGALSKA MARTA Grabowo Wielkie gm Krasne 1978
209 GROMELSKI MARCIN KS Maków Biega 1984
210 JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ 1964
211 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS Maków Biega / 2. ORel 1975
212 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973
213 PODLECKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1972
215 KACNER TOMASZ TAEKWONDO COBRA 1976
216 LESZCZYŃSKI LECH 1954
217 KAROLAK CEZARY Ciechanów 1966
218 KOPEĆ KRZYSZTOF Ciechanów 1982
219 TYBURSKI PIOTR Kuźnia Triathlonu 1972
220 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953
221 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
222 HERMANOWICZ PIOTR Przasnysz 1986
223 KROSZKIEWICZ ADAM Bogate 1983
224 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega 1978
225 RUSZCZYŃSKI ALBERT KS Maków Biega 1971
226 SZMIT DAMIAN Leszno 1994
227 FILIPOWICZ TOMASZ ZaDyszka 1986
228 MACHNOWSKI PRZEMYSŁAW Maków Mazowiecki 1984
229 SZPIGIEL MICHAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1993
230 GRABOWSKI ANDRZEJ KS G-TEAM 1980
231 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952
232 SMOLIŃSKI RAFAŁ PSP Przasnysz 1990
233 KOWALIŃSKI MACIEJ Mazovia ProActiv 1985
234 ZDROJEWSKI ATRUR KB TKKF Promyk Ciechanów 1976
235 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów .
236 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS Maków Biega 1979
237 PAJEWSKI TOMASZ Mazovia ProActiv .
238 CIERLIŃSKI ZBIGNIEW OSP Grądy 1959
239 SADZYŃSKI ADAM Mazovia ProActiv Ciechanów 1990
240 MIANOWSKI DARIUSZ Przasnysz 1985
241 LESZCZYŃSKI ROMAN so-biebie-gam 1951
242 NAWROT PAWEŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1981
243 KRAWCZYK ZENON Drążdżewo-Kujawy 1984
244 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984
245 PYTEL NATALIA Mazovia ProActiv 1991
246 PYTEL RENATA Mazovia ProActiv 1969