Jednorożec – 27.08.2017

Wstępne wyniki biegu – Jednorożec (Przejmy) 27.08.2017 r.

Wyniki mogą zawierać błędy. W przypadku stwierdzenie nieprawidłowości prosimy o kontakt mailowy: koronazp@o2.pl

 

BIEG NA 1 km
msc Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik czas
1 SZYDLIK ŁUKASZ Budziska/Ks Maków Biega 2004 0:03:42
2 GRYSZTAR WOJCIECH TAEKWON-DO COBRA TEAM 2004 0:03:56
3 NIESTĘPSKI ALEKSANDER Jednorożec 2004 0:03:57
4 POGORZELSKA JULIA Chorzele/Okla Ostrołęka 2004 0:04:08
5 CZERNICKI PIOTR Mława 2005 0:04:13
6 STARCZYK SZYMON Ostrołęka 2006 0:04:14
7 KOŁAKOWSKI FILIP Przasnysz 2004 0:04:17
8 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:04:17
9 LEŚNIK ABI Ciechanów 2006 0:04:26
10 PERKOWSKA KLAUDIA Gimnazjum Młock 2003 0:04:31
11 FRONTCZAK MAREK Jednorożec robi co może 2005 0:04:33
12 GRZĄDKOWSKI JAKUB Władysławowo 2008 0:04:46
13 TYBURSKA ALICJA Pawłowo Kościelne 2007 0:04:47
14 SZYDLIK WIKTOR Budziska 2008 0:04:55
15 GŁODKOWSKI PATRYK Jednorożec robi co może 2006 0:04:56
16 ZAJĄC MARCIN Chorzele 2006 0:04:58
17 DŁUGOŁĘCKI MATEUSZ Długołęccy Team 2007 0:05:04
18 SOBOTKA AMELIA Jednorożec robi co może – Żelazna 2009 0:05:07
19 URBANIAK IGOR Jednorożec robi co może 2011 0:05:08
20 ZWIERZCHOWSKI PAWEŁ Jednorożec robi co może 2009 0:05:09
21 GUTOWSKI ALAN Łódź 2009 0:05:09
22 ZWIERZCHOWSKI PIOTR Jednorożec robi co może 2009 0:05:20
23 GÓRCZYŃSKA ZUZANNA Rycice 2006 0:05:23
24 GRZĄDKOWSKA NATALIA Władysławowo 2003 0:05:24
25 LEŚNIK OLIWIA Ciechanów 2009 0:05:24
26 DŁUGOŁĘCKA ALEKSANDRA Długołęccy Team 2004 0:05:29
27 PIOTROWSKI ANTONI Lipa 2013 0:05:33
28 MIELCZAREK OLIWIA Nidzica biega 2008 0:05:39
29 KOWALCZYK BRAJAN Jednorożec robi co może 2012 0:05:45
30 RYKOWSKA ZUZANNA Chorzele 2004 0:05:45
31 MICHALSKI PIOTR Krasiniec/Szczuki 2008 0:05:47
32 SOBOTKA KAROLINA Jednorożec robi co może – Żelazna 2009 0:05:51
33 KRAWCZYK ADRIAN Drążdżewo-Kujawy 2006 0:05:55
34 PIÓRKOWSKA ALEKSANDRA Rycice 2004 0:06:10
35 MAKOWSKI OLIWIER Ciechanów 2013 0:06:25
36 ZIELIŃSKI DAWID Przasnysz 2009 0:06:28
37 ZIELIŃSKI MATEUSZ Przasnysz 0:06:28
38 PODLECKA MILENA Młock 2003 0:06:32
39 KRAWCZYK KAMIL Drążdżewo-Kujawy 2010 0:06:55
40 GWIAZDA OLIWIA Jednorożec robi co może 2007 0:07:03
41 GWIAZDA DAWID Jednorożec robi co może 2012 0:07:05
42 PRZEWODOWSKA GABRIELA Lipa 2007 0:07:16
43 MOLSKI JASIO Przasnysz 2013 0:07:47
44 KOBYLIŃSKI HUBERT Jednorożec robi co może 2012 0:07:48
45 JEZNACH ŁUCJA Jednorożec robi co może 2010 0:08:31
BIEG NA 5 km
msc Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik czas
1 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW,2. ORel 1986 0:17:29
2 FILIPOWICZ TOMASZ ZaDyszka 1986 0:18:15
3 TOMCZAK MARCIN Ciechanów 1980 0:19:11
4 TYBURSKI MARIUSZ Pawłowo Kościelne 1976 0:19:52
5 PODLECKI MACIEJ KB TKKF Promyk Ciechanów 2000 0:19:54
6 NAROJCZYK MATEUSZ KS Maków Biega 2001 0:19:55
7 DĄBROWSKI DARIUSZ Mazovia Proactiv 1978 0:20:07
8 KŁOSZEWSKI MARCIN Klub Biegacza Im.Piotra Sękowskiego w Płońsku 1993 0:20:16
9 KUREK MICHAŁ Węgra 1988 0:21:34
10 BORCZAK DARIUSZ Szla 1979 0:21:35
11 TŁOCZKOWSKI ADAM Chorzele 0:22:25
12 KOMENDA LECH Promyk/Runners Team Ciechanów 1985 0:22:45
13 URBANIAK SYLWESTER Jednorożec robi co może 1985 0:23:02
14 PRUSIK BOGDAN Studzianki 1966 0:23:07
15 FĄDERSKI REMIGIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów 1968 0:23:21
16 MIELCZAREK ALICJA Nidzica biega 1978 0:23:54
17 OLKOWSKA WIKTORIA KS Maków Biega 2000 0:23:56
18 KOPEĆ KRZYSZTOF Ciechanów 1982 0:24:03
19 GAWLIK JUSTYNA RunnersClub.pl, RC_WAW 1994 0:24:05
20 RUSZCZYŃSKA MARTA KS Maków Biega 1978 0:24:09
21 RZEPECKA ANNA KB TKKF Promyk Ciechanów 1975 0:24:26
22 LIPKA PAWEŁ Przasnysz 1977 0:24:36
23 DZIEDZIANOWICZ KAROLINA Przasnysz 1989 0:24:41
24 MOLSKI TOMASZ Przasnysz 1983 0:24:47
25 GWIAZDA KRZYSZTOF Jednorożec robi co może 1983 0:25:09
26 WINNICKI WOJCIECH Przasnysz 1980 0:25:19
27 URBANIAK DAMIAN Jednorożec robi co może 2005 0:25:26
28 KOBYLIŃSKI DAREK Jednorożec robi co może 1987 0:25:27
29 GÓRECKI RAFAŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1985 0:26:05
30 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec robi co może 1971 0:26:08
31 MIKOŁAJEWSKA ANNA Lipa 1963 0:26:31
32 BANAL MICHAŁ Krukowo 1976 0:26:57
33 SOBIERAŃSKA EDYTA Przasnysz 1973 0:26:58
34 PANUŚ MICHAŁ Jednorożec robi co może 1974 0:27:39
35 CZERWIŃSKA EWELINA Mławka 1991 0:27:46
36 TROJNAR AGNIESZKA Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1965 0:27:50
37 PERKOWSKA JUSTYNA Gimnazjum Młock 2002 0:27:59
38 KOWALCZYK KINGA Jednorożec robi co może 1991 0:28:16
39 GRABOWSKI BOGDAN Ciechanów 1955 0:28:19
40 ZWIERZCHOWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1979 0:28:25
41 ELIASZ – LASKOWSKA MAGDALENA Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1978 0:29:15
42 KAMIONOWSKI MARIUSZ – JACEK Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1966 0:30:33
43 ORZOŁEK LIDIA Ciechanów 1988 0:32:04
44 SALUSZEWSKA ANETA Jednorożec robi co może 1978 0:32:33
45 ZIELIŃSKI JERZY Przasnysz 1970 0:32:41
46 KOPEĆ KATARZYNA Wkurw_Team 1988 0:32:53
47 LOMPERTA EWA Ciechanów 1983 0:33:11
48 DŁUGOŁĘCKA MARZENA Długołęccy Team 1982 0:33:12
49 KAZIMIERCZAK DOROTA Mazovia ProActiv 1974 0:33:27
50 GŁODKOWSKA ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:33:46
51 KOBYLIŃSKI PIOTR Przasnysz 1978 0:33:47
52 PIOTROWSKA MARTA Lipa 0:33:50
53 POGORZELSKI ANDRZEJ Mazovia ProActiv 1967 0:34:06
54 RUSZCZYŃSKA MARTA Bogate 1977 0:34:47
BIEG NA 10 km
msc Nazwisko i Imię Klub / Miasto rocznik czas
1 MOCEK DANEL KS Maków Biega 1996 0:36:48
2 MALUCHNIK RADOSŁAW KS Maków Biega 1976 0:37:53
3 SMOLIŃSKI RAFAŁ Państwowa Straż Pożarna Przasnysz 1990 0:38:52
4 JANISZEWSKI JAROSŁAW KS Maków Biega 1979 0:40:20
5 TYBURSKI PIOTR Kuźnia Triathlonu 1972 0:41:25
6 NAROJCZYK ARKADIUSZ KS Maków Biega / 2. ORel 1975 0:41:59
7 MAJDOWSKI MAREK PRZASNYSZ 1973 0:43:20
8 REJNIAK ROBERT Mława 1971 0:43:31
9 PODLECKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów/ Młock 1972 0:43:34
10 KRAWCZYK ZENON Drążdżewo-Kujawy 1984 0:44:00
11 ZAJĄC BOGDAN ZaDyszka Chorzele 1974 0:44:25
12 ZAMIELSKI PAWEŁ Przasnysz 1983 0:45:02
13 STOLARCZYK TOMASZ Biegam bo Lubię Ostrołęka 1978 0:45:32
14 DŁUGOŁĘCKI PIOTR Długołęccy Team 1979 0:46:15
15 BĘDZIKOWSKI MAREK Biegam bo Lubię Ostrołęka 1968 0:46:23
16 KAROLAK CEZARY Ciechanów 1966 0:46:30
17 GRABOWSKI JACEK Dębowo 1973 0:47:05
18 URBANIAK ANNA Jednorożec robi co może 1987 0:47:16
19 NAWROT PAWEŁ KB TKKF Promyk Ciechanów 1981 0:48:10
20 WYSZKOWSKI KRZYSZTOF KB TKKF Promyk Ciechanów 1953 0:48:15
21 TYBURSKI JACEK Mińsk Mazowiecki 1973 0:48:50
22 ADAMIAK ROBERT Ciechanów 1969 0:50:43
23 LEWANDOWSKI ZENON KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:51:56
24 WISZNIEWSKI TOMASZ Biegam bo Lubię Ostrołęka 1977 0:52:20
25 MIANOWSKI DARIUSZ KB TKKF Promyk Ciechanów/ Przasnysz 1985 0:52:33
26 ŻEBROWSKI PIOTR Ostrołęka 1989 0:52:45
27 KOWALIŃSKI MACIEJ Mazovia ProActiv 1985 0:52:55
28 PARYSKI TOMASZ Łódź 1976 0:53:07
29 DEMBIŃSKA KATARZYNA Drążdżewo Nowe 1984 0:53:18
30 SADZYŃSKI ADAM Mazovia ProActiv Ciechanów 1990 0:54:00
31 SZEJKO WAWRZYNIEC KB TKKF Promyk Ciechanów 1952 0:54:21
32 ZDROJEWSKI ATRUR KB TKKF Promyk Ciechanów 1976 0:55:18
33 GORZĄCH ZBIGNIEW Ciechanów 1961 0:55:51
34 STOLARCZYK JOANNA Biegam bo Lubię Ostrołęka 1977 0:56:43
35 REJNIAK AGNIESZKA Mława 1969 0:59:07
36 RYKOWSKA AGNIESZKA Chorzele 1979 1:03:31
37 PYTEL RENATA Mazovia ProActiv 1969 1:10:47
38 GŁASZCZKA NATALIA Mazovia ProActiv 1991 1:10:47